Новини

map

Зміна офісу Компаній

Шановні Партнери! Група компаній Ертлє Україна, а саме – Ертлє Буд, Ватценроде, Шуманн, Дерффер, переїхали на новий офіс, за адресою: вул. Тургенєвська, 38, 4 поверх, офіс 402/А, 01054, Київ, Україна. Всю ділову кореспонденцію просимо Вас надсилати на нову адресу. Будемо раді привітати Вас у нас в гостях!

Build

Початок активної фази будівництва

Будівництва на Дніпровському крохмалопатоковому комбінат у Дніпропетровській обл., Верхньодніпровському р-н., смт. Дніпровське перейшло в активну фазу. Монтажні роботи по зведенню металоконструкцій загальною масою понад 300 000 тон.

new_office

Відкриття нового офісу у Миколаєві!

Шановні клієнти! Ми раді повідомити про відкриття нового регіонального представництва компанії “Watzenrode” в місті Миколаїв. Ця подія стала можливою завдяки динамічному зростанню компанії на будівельному ринку України. Щиро чекаємо наших Замовників, Партнерів та Колег у новому офісі за адресою:   54042 Україна, м. Миколаїв, вул. Авангардна, 6/6 (офic 312)   Щиро чекаємо на зустріч з […]

den_str

Ватценроде вітає будівельників із професійним святом!

12 серпня колектив компанії “Ватценроде”відсвяткував День Будівельника. Щиро вітаємо Колег з професійним святом, бажаємо міцного здоров’я, особистого щастя і добробуту,  великих висот на вашому терені, а також, здійснення усіх мрій і бажань. Нехай все, що ви створюєте своїми золотими руками, варто століття і радує людей своєю красою і надійністю. Усіляких вам благ і життєвих радощів!

fm_news_title

Будівництво нових секцій складського комплексу триває!

Тривають роботи з будівництва B5 та B6 секцій складського комплексу FM Logistic у с. Дударків. Компанія “Ватценроде” виконує комплекс загально-будівельних робіт, оздоблювальні та електромонтажні роботи. У розділі ПРОЕКТИ ви можете переглянути фото із будівельного майданчика.

Mons_proj-min

Реконструкція селекційної станції завершена успішно

Компанія “Ватценроде” завершила проект з реконструкції нежитлових приміщень під промисловий комплекс для науково-дослідницької селекційної станції для “MONSANTO УКРАЇНА”. Ми виступили генеральним підрядником проекту, а також виконали комплекс загальнобудівельних, оздоблювальних та електромонтажних робіт.

nuc1

Планова перевірка знань з ядерної безпеки працівників завершена успішно!

Співробітники ТОВ “Ватценроде” 19 квітня 2017 року вже вкотре успішно пройшли перевірку знань правил, норм і стандартів з ядерної безпеки Державного агентства з управління зоною відчуження України. Члени екзаменаційної комісії, серед яких представники ЧАЕС, Агенства ядерного регулювання, управління зоною відчуження, високо оцінили знання наших співробітників.

ny_cardsite

“Ватценроде” вітає Вас з Новим Роком та Різдвом Христовим!

Компанія «Ватценроде» від щирого серця хоче привітати з Новим роком своїх клієнтів і партнерів. Незалежно від того був для Вас 2016 рік вдалим чи ні, ми хотіли би побажати Вам залишити усі проблеми та негаразди позаду i взяти з собою у Новий рік тільки усе найкраще. З Новим Роком та Різдвом Христовим!