Про Компанію

Компанія «Ватценроде» протягом багатьох років займає провідні позиції на українському будівельному ринку, успішно співпрацюючи як з вітчизняними, так і з закордонними замовниками. Надаючи кваліфіковані послуги у сфері проектування, будівництва та інжинірингу, команда професійних фахівців гарантує індивідуальний підхід до кожного проекту та оперативне вирішення усіх поставлених завдань, а також жорстке дотримання вимог з охорони праці та техніки безпеки.

Головний принцип роботи для «Ватценроде» – поєднання професіоналізму інженерного складу з високою якістю та безпекою виконання робіт. Компанія готова запропонувати повноцінний комплекс послуг з будівництва споруд різного призначення: від промислових об’єктів до сучасних офісних і торгово-розважальних центрів, із застосуванням провідних технологій та прямих поставок матеріалів від кращих, перевірених виробників.

За багато років плідної роботи компанія «Ватценроде» зуміла заслужити бездоганну репутацію на українському будівельно-інжиніринговому ринку. Завдяки постійному прагненню до розвитку та підвищенню потенціалу, компанія чітко йде в ногу з часом, активно впроваджуючи в проекти різні нововведення і технології. Орієнтуючись виключно на вимоги кожного клієнта, команда фахівців надає індивідуальний, творчий підхід і оперативно досягає поставлені цілі.

Матеріали, технології та обладнання, які використовуються при проведенні будівельних робіт, дозволяють забезпечити високий рівень надійності, твердо гарантуючи повну безпеку в рамках експлуатації споруджених об’єктів. Вибираючи наші послуги, ви завжди зможете висловити усі переваги та побажання, кожне з яких буде почуте і враховане співробітниками при реалізації проектів будь-якого рівня складності.

  • надати послуги з проектування та спорудження будівель будь-якого типу
  • виступити в якості генерального підрядника Вашого проекту
  • провести роботи з реконструкції та відновлення будівель
  • провести загальнобудівельні та оздоблювальні роботи будь-якого характеру
  • адаптувати іноземні проекти та провести аудит технічної документації

НАШІ ПРОЕКТИ