Стріт-рітейл та офісні приміщення

Будівельна компанія «Ватценроде» надає кваліфіковані послуги з проектування та будівництва об’єктів категорії «стріт-рітейл», а також сучасних офісних приміщень і бізнес-центрів . Команда професійних фахівців готова надати допомогу на кожному етапі проектування та будівництва, працюючи виключно на досягнення високого результату.

Головний принцип, яким керуються співробітники компанії «Ватценроде» – ретельне планування кожного етапу робіт, починаючи зі створення концепції об’єкта та його дизайн проекту, закінчуючи процесом будівництва та фінішного оздоблення.

Застосування провідних технологій вважається суттєвою перевагою компанії «Ватценроде», яке відрізняє її від багатьох конкурентів на українському ринку будівництва. Сучасний підхід до реалізації проекту дозволяє більш оперативно прийти до кінцевого високого результату, задовольнивши при цьому усі вимоги та побажання Замовника.

Творчий підхід та сучасні дизайнерські рішення, застосування високоякісних інженерних систем та грамотна організація робочого процесу дозволяють створити дійсно перспективний і висококласний об’єкт, який неодмінно стане помітною одиницею міської архітектури.

НАШІ ПРОЕКТИ