Чому ми?

Відповідаючи на питання: «Чому Ватценроде?» в першу чергу варто звернути увагу на бездоганну репутацію, високу відповідальність, професійний колектив та чесне ім’я, яке компанії вдалося заслужити протягом багатьох років активної праці.

На сьогоднішній день «Ватценроде» – це компанія, що динамічно розвивається. Ми виступаємо як в якості генерального підрядника, так і технічного замовника. Команда професійно підготовлених фахівців вправно та відповідально виконує повноцінний комплекс будівельних робіт з проектування та будівництва об’єктів різного спрямування: швидкозводжуваних конструкцій, промислово-виробничих і сільськогосподарських комплексів, житлових, готельних, культурно-розважальних об’єктів, застосовуючи при цьому передові технології і використовуючи виключно перевірені, надійні будівельні матеріали від провідних виробників.

Особливість роботи компанії та команди фахівців – повна відданість своїй справі. Ми ретельно вивчаємо усі зміни, що відбуваються на сучасному будівельному ринку, і постійно дотримуємося нових тенденцій і стандартів. Швидке та якісне виконання поставлених завдань з урахуванням усіх побажань і вимог Замовника – ключова мета як компанії в цілому, так і кожного її співробітника.

icon01

Досвідчені співробітники

Досвід та професіоналізм нашої команди співробітників дозволяє швидко і якісно досягнути високих результатів в сфері будівництва та інжинірингу

icon02

Постійна підтримка

Ми надаємо підтримку з боку співробітників компанії протягом усього періоду ведення проекту

icon03

Гарантія якості

Ми гарантуємо контроль якості на кожному етапі виконання робіт

icon04

Дотримання техніки безпеки

Ми постійно контролюємо норми техніки безпеки та охорони праці