Склади та логістичні центри

Будівництво та проектування складських приміщень та логістичних комплексів – один із основних напрямків діяльності компанії «Ватценроде». Спорудження приміщень промислового характеру вимагає особливої відповідальності з боку підрядника і чіткого дотримання усіх міжнародних інструкцій. Команда фахівців компанії працює виключно з урахуванням усіх міжнародних вимог, постійно досліджуючи та впроваджуючи нові технології на світовому будівельному ринку.

Компанія «Ватценроде» стане надійним партнером при розробці проектів промислових будівель, в тому числі і складських приміщень, а також логістичних комплексів з урахуванням найсучасніших стандартів. Ми гарантуємо професійний підхід з боку кожного фахівця у поєднанні з багаторічним досвідом та наявністю сучасних будівельної техніки та обладнання. Будівництво швидкомонтованих будинків, промислово-виробничих та логістичних об’єктів здійснюється в короткі терміни, при цьому Замовник одержує гарантії високої якості проведених робіт, а також повної безпеки конструкцій.

Використання швидкомонтованих металевих конструкцій при спорудженні промислових приміщень є повністю виправданим рішенням як з технічної точки зору, так і з економічної. Будівництво складських приміщень, а також будівель для логістичних комплексів за допомогою сучасних металоконструкцій дозволяє реалізовувати проекти у найкоротші терміни, забезпечує при цьому високу якість та низьку металоємність.

Компанія «Ватценроде» здійснює проектування та будівництво складів і логістичних центрів, використовуючи передові будівельні технології та новітнє обладнання. В процесі робіт враховуються усі вимоги Замовника, а також забезпечується постійна підтримка на весь період реалізації проекту.

Висока якість виконаних робіт – основний принцип роботи нашої компанії!

НАШІ ПРОЕКТИ