Торгово-розважальні центри

Спорудження та проектування торговельних центрів і розважальних установ вважається сьогодні ледь не найбільш популярною нішею сучасного будівництва. Цей процес багатозадачний та вимагає особливої відповідальності з боку підрядника. Компанія «Ватценроде» готова запропонувати свої послуги по створенню та інжинірингу торгово-розважальних комплексів.

Починаючи зі стартового, підготовчого етапу, процес спорудження ТРЦ передбачає ретельне проектування та опрацювання кожної деталі майбутнього об’єкта. Як правило, це досить великі приміщення з величезною кількістю зон і секцій, отже, проект повинен бути розроблений не тільки з урахуванням всіх вимог і норм безпеки, а й зручності для майбутніх відвідувачів.  

В ході проектування ТРЦ, команда фахівців «Ватценроде» проводить ретельний аналіз і детально планує кожен етап подальших робіт. Крім архітектури самої будівлі, принципово важливо щоб його концепція повністю відповідала навколишньому ландшафту та сучасним модним тенденціям у сфері архітектури та містобудування.  

Здійснюючи будівництво торгово-розважального центру, компанія «Ватценроде» використовує виключно високоякісні будівельні матеріали від провідних виробників і сучасне обладнання, завдяки чому вдається досягти високих результатів і надійності при подальшій експлуатації. Крім цього, наша компанія керується правилами екологічної безпеки, не застосовуючи токсичних матеріалів, що завдають шкоди здоров’ю.

НАШІ ПРОЕКТИ