Наші клієнти

Наші клієнти – наш головний актив, тому ми не ділимо їх на категорії і рівень значимості та прагнемо найкращим чином обслуговувати усіх наших Замовників.

Bunge

Bunge

Bunge Limited – міжнародна агропромислова компанія зі штаб квартирою у США. Зараз компанія має більше 35’000 співробітників, 40 об’єктів промисловості у 40 країнах світу.

Vioil

Vioil

Один з найбільших виробників та експортерів соняшникової олії в Україні. До складу промислової групи Vioil входять Вінницький та Чернівецький масложиркомбінати, а також мережа хлібоприймальних пунктів та елеваторів в Україні.

louis-dreyfus

Louis Dreyfus Company

Міжнародна французька компанія, яка займається харчовою промисловістю, вантажними перевезеннями та фінансами із середньорічним обсягом продажів товарів та послуг на $120 млрд.

novarka

NOVARKA

Французький консорціум (Vinci, Bouygues, Nukem, Hochtief), який було створено для будівництва нового безпечного конфайнмента об’єкта “Укриття”.

Mons1

Monsanto

Monsanto Company – багатогалузева транснаціональна компанія, світовий лідер біотехнології рослин. Основна продукція сільськогосподарського призначення – генетично модифіковане насіння кукурудзи, сої, бавовни, а також найпоширеніший в світі гербіцид “Раундап”.

soufflet

Soufflet

Найбільший приватний зернотрейдер Франції, а також один з найбільших виробників хлібопекарської продукції у світі. Щорічний виторг від реалізації товарів та послуг складає більш ніж €4 млрд.

soka

SOKA

SOKA kaolin – французька компанія, яка займається виробництвом продукції для керамічної, хімічної, а також інших видів промисловості, що використовують білі наповнювачі при виробництві пластмас і гумотехнічних виробів, цегли і цементу, виготовленні скловолокна тощо.

samsung

Samsung

Південнокорейська транснаціональна компанія-конгломерат, головний офіс якої розташований у Сеулі, Південна Корея.

ukrsibbank

УкрСиббанк

Український банк, заснований у 1990 році, входить в десятку найбільших банків України. Банк володіє мережею біля 450 відділень та 1100 банкоматів. Обслуговує близько 2 млн роздрібних клієнтів.

KFC

KFC

Американська мережа ресторанів фастфуду громадського харчування, що спеціалізуються на стравах із курятини. Нині мережа KFC представлена в 110 країнах світу — це більше 16 000 точок, в яких щодня обслуговуються близько 12 000 000 клієнтів. Головний офіс знаходиться в Луїсвіллі, штат Кентуккі.