Альтернативні джерела енергії

З моменту створення компанія WATZENRODE завжди використовувала передові технології, що спрямовані на енергозбереження та збереження екології. З огляду на інтенсивний розвиток альтернативної енергетики, ми не могли залишитись осторонь. Наш холдинг виконує різні роботи з проектування та зведення конструкцій для монтажу ветроелектро станцій, розробку і будівництво біогазових станцій і проектування парків для сонячних електростанцій.

Власні інженерні та будівельні команди координують і створюють проекти високого стандарту. Ми є експертами в галузі будівництва відновлювальних джерел енергії, передачі та накопичення енергії, наші внутрішні ресурси дозволяють нам контролювати та безпечно керувати всіма аспектами проектів будівництва вітрових, сонячних станцій, їх транспортних і складських систем.

Залежно від Ваших потреб, ми можемо виконати як будівельну частину так і окремо розробку проектної документації. Постійне навчання і власний досвід проектування забезпечує ефективну координацію між дисциплінами, що дозволяє нам швидко вирішувати будь-які питання, що виникають в проекті. Наші можливості дозволяють якісно і в строки виконувати всі проекти «під ключ», включаючи проектування, бюджетування, закупівлі, управління проектом і ведення будівництва.

WATZENRODE реалізує проекти використовуючи індивідуальний підхід до кожного Замовника. Завдяки широкій матеріально-технічній базі, яка постійно зростає, включаючи ліцензійне ПЗ для виконання проектних робіт і кошторисних розрахунків, важку будівельну техніку і повний комплекс необхідного додаткового будівельного обладнання, WATZENRODE виконує будівельні проекти в точно обумовлені строки при обов’язковому дотриманні всіх норм техніки безпеки і європейської якості.

Особливості компанії і команди співробітників – повна віддача і відданість своїй роботі. Ми ретельно вивчаємо всі зміни на будівельному ринку, завжди використовуємо і впроваджуємо нові технологічні рішення і стандарти. Швидке і якісне вирішення поставлених завдань з урахуванням всіх побажань Замовника, це ключова мета як всієї компанії, так і кожного її співробітника.

Завдання, які ми обов'язково вирішимо:

  • організація повного взаєморозуміння між замовником та виконавцями
  • координація та оптимізація діяльності субпідрядників
  • контроль і оптимізація графіка виконання робіт
  • контроль і оптимізація бюджету проекту
  • організація та контроль дотримання норм охорони праці і техніки безпеки
  • контакт зі сторонніми профільними фахівцями
  • пряма взаємодія з перевіряючими органами
  • неодмінно високий результат по закінченню усіх робіт

НАШІ ПРОЕКТИ

  • Альтернативні джерела енергії